Правила проживання в Westend Hotel Kiev

Наші Правила допоможуть зробити Ваше перебування в Westend Hostel Kiev більш комфортним. Будь ласка, уважно ознайомтеся з нашими основними правилами.

 

Хостел працює цілодобово. Час заїзду – 14:00; виїзду – до 12:00.

 

Ранній заїзд та пізній виїзд можливий при наявності вільних номерів і після узгодження з адміністрацією хостелу.

 

Ранній заїзд з 06:00 до 14:00 оплачується як 50% тарифу за добу проживання в номері, і можливий тільки при наявності вільного номера. Пізній виїзд з 12:00 до 18:00 оплачується як 50% тарифу за добу проживання в номері, і можливий тільки при наявності вільного номера. Заїзд до 06:00 і виїзд після 18.00 оплачується за повним тарифом.

 

При проживанні гостей менше 24 годин оплата здійснюється за одну добу, незалежно від часу поселення і виїзду.

 

Ануляція бронювання без штрафних санкцій відбувається не пізніше ніж за 24 години до запланованого заїзду. В іншому випадку гість оплачує вартість в розмірі першої доби проживання.

 

Розміщення в номері дітей до 5 років (без надання місця) здійснюється безкоштовно.

 

При заїзді гість надає документ, що засвідчує його особу, заповнює Анкету проживаючого та вносить оплату за проживання в хостелі. Адміністрація хостелу залишає за собою право відмовити в наданні послуг гостям, які не пред’явили посвідчення особи або відмовляються здійснити оплату. Підписуючи Анкету проживаючого, гість погоджується з правилами проживання.

 

Оплата проживання здійснюється гостем при заїзді. Вартість номера вказана в національній валюті України – гривні. Ми приймаємо оплату готівкою, банківським переказом і банківськими картами. До оплати приймаються VISA, Master Card.

 

У разі відсутності гостя більше однієї години з моменту настання розрахункового часу, адміністрація хостелу в праві зробити опис майна, що знаходиться в номері, і передати його в камеру зберігання.

 

На прохання гостя сторонні особи можуть перебувати в хостелі з 08 до 22 годин за умови пред’явлення документа, що посвідчує особу. Перебування сторонніх в номері і в хостелі можливо тільки спільно з гостем. Хостел не несе відповідальності за відвідувачів, запрошених в номер. Адміністрація хостелу має право відмовити в пропуску гостей без документів, що засвідчують їх особу. Гість несе повну матеріальну відповідальність за дії відвідувача як за власні дії.

 

Просимо вас дбайливо ставитися до майна хостелу, дотримуватися правил пожежної безпеки хостелу. Залишаючи номер, будь ласка, закривайте вікна, крани в кімнаті гігієни, вимикайте світло і інші електроприлади. У разі заподіяння шкоди гостем майну хостелу гість в повному обсязі компенсує його у відповідності з внутрішніми документами хостелу.

 

Гість несе повну матеріальну відповідальність за збитки завдані хостелу.

 

Якщо Ви йдете з хостелу, залишайте ключ від номера в адміністратора. У разі втрати ключа на гостя буде накладено штраф в розмірі 100 гривень.

 

Гостю заборонено використовувати номер хостелу в протизаконних цілях і приносити матеріали і предмети небезпечні для життя і здоров’я оточуючих.

 

У номерах хостелу і в хостелі категорично заборонено палити. Недотримання цього правила тягне за собою оплату компенсації гостем в розмірі однієї доби проживання в номері.

 

У хостелі не допускається присутність в номерах тварин.

 

З метою забезпечення порядку і безпеки в хостелі також забороняється:

  • Користуватися в номері електричними приладами, які не входять в комплектацію номера.
  • Переставляти і виносити меблі з номера.
  • Заподіювати збитки майну хостела.
  • Передавати стороннім особам ключі від номера.
  • Зберігати в номері легкозаймисті матеріали.
  • Проносити на територію хостелу і зберігати в номері матеріали і предмети небезпечні для життя і здоров’я оточуючих.
  • Порушувати загальновизнані норми поведінки, в т.ч. перебувати на території хостелу під дією наркотичних засобів.
  • Проявляти агресію або вчиняти дії, які загрожують безпеці здоров’я або майну інших осіб.

 

Ми просимо наших гостей в хостелі і в номерах дотримуватися тиші з 23:00 до 07:00.

 

Адміністрація і персонал хостелу не несе відповідальності за збереження матеріальних цінностей гостей хостелу, що знаходяться в номері і в приміщеннях спільного користування хостела.

 

Адміністрація хостелу залишає за собою право відвідування номера без узгодження з гостем у разі форс-мажорних обставин, а також обставин, що загрожують життю і здоров’ю оточуючих.

 

Адміністрація хостелу залишає за собою право накласти на гостей штраф за порушення норм протипожежної безпеки, куріння в недозволених місцях і непокору законним вимогам адміністрації.

 

Адміністрація хостелу також в праві відмовити гостю в подальшому наданні послуг з проживання в разі недотримання цих правил. Сплачена сума за проживання в даному випадку не буде повернута гостю.

 

Підписанням Анкети проживаючого гість надає хостелу згоду на збір, обробку та використання його персональних даних з метою забезпечення реалізації господарсько-правових, адміністративно-правових, податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку, аудиту та статистики відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних ».

 

Адміністрація хостелу залишає за собою право змінювати тарифи та правила проживання.

 

Бажаємо Вам приємного відпочинку!

Адміністрація хостелу

Westend Hostel Kiev

Бронювання

Ім'я повинно містити від 2 символів і не починатися з цифри

Перевірте телефон

Виберіть номер

Вкажіть дату прибуття

Вкажіть дату від'їзду

Введіть капчу

+
-
+
-